TIGI

Odvážna. Inovatívna.

Anglická značka udávajúca trendy, ktorými rúca zábrany a staré prežitky. Je ako stvorená pre kreatívnych kaderníkov,  ktorí majú odvahu a chuť  experimentovať.

viac o značke katalóg značky

trinity

Čistota švajčiarskych Álp

Vysoká kvalita výrobkov, čistý dizajn, silná zodpovednosť voči prírode.

Filozofiou značky je uprednostňovanie kvality pred kvantitou. Produkty obsahujú čisté prírodné ingrediencie – vodu z ľadovca, vzácne oleje, výťažky z bylín.

viac o značke katalóg značky

artistique

Individuálna. Osobná.

Dynamická holandská značka rodinného typu, vyvinutá kaderníkmi. Jej sila je vo vlastnom vývoji a zdokonaľovaní produktov. 

katalóg značky

GK hair

GKhair je jedinou vlasovou kozmetikou, ktorá využíva unikátnu zložku Juvexin®. Je ekologicky získavaný z ovčej vlny,  obnovuje a uzdravuje štruktúru vlasov, dodáva im ochranu.

katalóg značky

broaer

Z mediteránskej prírody

Broaer vyrába svoje výrobky vo vlastných prevádzkach v Španielsku už 50 rokov. Inovuje ich v duchu „slow cosmetics“, používa ekologické obaly.
Produkty sú založené na vysoko kvalitných prírodných ingredienciách z mediteránskeho podnebia.

katalóg značky

Tailor´s

Vychádza z konceptu švajčiarskej značky Trinity, ponúka vlasovú starostlivosť, styling a produkty na holenie, ktoré dodávajú modernú tvár tradičnému, poctivému „Barber Shop“ štýlu.

Ingrediencie najvyššej kvality a dôraz na nekompllikovanosť produktov – presne tak, ako to muži potrebujú.

viac o značke katalóg značky

tigi bed head for men

Pánska línia prestížnej a odvážnej značky TIGI spája odborné znalosti medzinárodného tímu TIGI a renomovaného holičstva Kierona Webba, známeho ako The London Barber.

viac o značke