Umenie minimalizmu

TRINITY haircare predstavuje novú kolekciu pre jeseň/zimu 2020:

UMENIE MINIMALIZMU

Rok 2020 je pre nás učením, že menej je viac.

Minimalizmus nie je o vzdávaní sa vecí. Je o vytvorení priestoru pre to, čo má zmysel. 

Krédom najnovšej kolekcie je „kvalita nad kvantitu“. Akokoľvek jednoducho to znie, rozhodne nie je jednoduché vytvoriť takú istú alebo možno ešte lepšiu kvalitu s použitím menšieho množstva materiálov alebo produktov.
Či už ide o váš šatník, domov alebo konkrétny projekt.

Skúsme sa trochu zastaviť a zamyslieť, čo skutočne v živote potrebujeme. Buďme chvíľu kritickí voči tomu, čo je skutočnou podstatou nášho života a čo nás v živote ženie vpred. Čo keby sme všetci vniesli trochu minimalizmu do našich životov?

MÓDA: Minimalizmus ako životný štýl

Víziou tejto kolekcie je vytvoriť takzvaný kapsulový šatník: začnite s nadčasovým, možno aj klasickým základným oblečením, ktoré však príliš neprekombinujte!

 

Nosnými črtami kolekcie sú klasické línie v zemitých farbách, ladené tón v tóne s prírodnými odtieňmi. Nadčasovosť a veľmi ženský vzhľad dotvárajú kúsky
z PU kože, v kombinácii s ostatnými tkaninami a širokými nazberkanými rukávmi.

Druhá časť kolekcie využíva denim ako dlhotrvajúcu tkaninu s trochu drsnejším, avšak stále veľmi ženským nádychom. 

LÍČENIE: Jemný a čistý vzhľad so zábleskom šesťdesiatych rokov

Minimalistický prístup k líčeniu reprezentuje podkladová báza a pery telovej farby. Ku kvalitnému základu si môžete dovoliť nápadnejšie detaily. Tie zastupuje výrazná očná linka v práškových farbách a lesklé efekty zvýrazňujúce lícne kosti.

VLASY: Tón v tóne s prirodzeným padaním

Prírodné tóny v znamení zemitých odtieňov, kombinácia niekoľkých farebných odtieňov (často 3 alebo dokonca viac), zmiešanie teplých a studených farieb do jednej – to všetko vytvára hĺbku a množstvo krásnych tón v tóne farebných efektov.

Sezóna jeseň a zima spočíva v prepojení s prírodou a vytváraním klasických umeleckých strihov a účesov, ktoré zvýraznia prirodzenú krásu žien. Sú to veľmi ženské kolekcie, s jemnou úpravou vlasov a s možnosťou dodatočného upravenia podľa želania zákazníčky a podľa príležitosti.